گواردیولا: از بازی در روزهای دوشنبه خوشم نمی‌آید + باشگاه سعودی، رکورددار اخراج سرمربی – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: پپ گواردیولا دوست دارد تیمش در همه روزها به جز دوشنبه‌ها بازی کند. او معتقد است با توجه به وضعیت حاکم بر تیم‌های باشگاهی انگلیس که مجبورند در جام‌های مختلف حضور یابند، بازی در روز دوشنبه،‌فشار بسیار زیادی را بر تیم‌ها وارد می‌کند
خبرگزاری فارس: پپ گواردیولا دوست دارد تیمش در همه روزها به جز دوشنبه‌ها بازی کند. او معتقد است با توجه به وضعیت حاکم بر تیم‌های باشگاهی انگلیس که مجبورند در جام‌های مختلف حضور یابند، بازی در روز دوشنبه،‌فشار بسیار زیادی را بر تیم‌ها وارد می‌کند.

مصاف دوشنبه شاگردان گواردیولا و استوک‌سیتی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه بت‌ از هفته سی‌ام لیگ برتر انجام خواهد شد.

وی ادامه داد:دوست ندارم تیمم دوشنبه بازی کند.چون آخر هفته همه درگیر هستند. وقتی هم که آخر هفته تمام می‌شود، آنها هنوز حس پایان هفته دارند اما در این حال مجبوریم که بازی کنیم.

مربی اسپانیایی که تیمش دوشنبه همین هفته باید با استوک‌سیتی دیدار کند، اظهارداشت:تجربیات بدی از بازی در روزهای دوشنبه دارم.شما مجبور به تحمل فشار مضاعفی می‌شوید.باید تمرکز بسیار زیادی کنید.چون حریفی مثل استوک، همیشه رقیبی دشوار است.آنها با تمام وجود می‌جنگند کهخ در لیگ برتر بمانند.

——————-

ایسنا: به نقل از اسپورت، هدایت تیم عربستانی الشباب را کارینو، سرمربی سرشناس اروگوئه‌ای بر عهده داشت که پیش از این سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر بود
شکست یک بر صفر الشباب برابر النصر باعث شد تا سران این باشگاه سعودی سرمربی تیم را از کار بر کنار کنند.

ایسنا: به نقل از اسپورت، هدایت تیم عربستانی الشباب را کارینو، سرمربی سرشناس اروگوئه‌ای بر عهده داشت که پیش از این سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر بود.

الشباب در پنج بازی اخیر خود به پیروزی نرسیده و در رده دهم لیگ عربستان جای دارد.

الشباب در پنج سال اخیر 13 بار سرمربی خود را تغییر داده است که این یک رکورد در بین باشگاه عربی به شمار می‌آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *