خروج حدود ۶۵۰۰ فرد مسلح از غوطه شرقی + مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال – سایت خبری ورزشی

ایسنا: به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز (دوشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که طی دو روز، ۶۴۴۱ فرد مسلح با اعضای خانواده‌هایشان از شهرک “عربین” واقع در غوطه شرقی به حومه ادلب انتقال داده شدند
وزارت دفاع روسیه همچنین اعلام کرد که پلیس سوریه با نظارت افسران مرکز آشتی روسیه و نمایندگان هلال احمر سوریه امنیت مسیرها را تضمین کرده‌ است.

طبق این بیانیه، در نتیجه توافق‌هایی که مرکز روسی آشتی در سوریه با فرمانده گروه احرارالشام به آن دست یافتند، ۹۷۹۷ تن از افراد مسلح و اعضای خانواده‌هایشان از “حرستا” در غوطه شرقی به سمت استان ادلب منتقل شدند. در همین حال، ۴۵۴۳ تن از افراد مسلح و خانواده‌هایشان با ۸۱ اتوبوس به استان ادلب منتقل شدند.

ایسنا: به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز (دوشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که طی دو روز، ۶۴۴۱ فرد مسلح با اعضای خانواده‌هایشان از شهرک “عربین” واقع در غوطه شرقی به حومه ادلب انتقال داده شدند.

——————-

ورزش سه: برونو بوبان، مهاجم تیم ان کی مارسیونا، در دسته سوم کرواسی، در دیدار مقابل اسلاوونیا پوزگا از هوش رفت و در نهایت درگذشت
مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال

مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال

 او که آقای گل رقابت های دسته سوم کرواسی بود، بعد از اینکه توپ با شدت به سینه اش برخورد کرد، ناگهان روی زمین افتاد و تلاش پزشکان برای احیای او ثمری نداشت.

مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال

مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال

پزشکان برای احیای این بازیکن 25 ساله، 40 دقیقه تلاش کردند اما در حالی که بازیکنان هر دو تیم به شدت تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته بودند، بوبان در نهایت جان خود را از دست داد. هنوز علت مرگ او دقیقا مشخص نیست.

مرگ بازیکن کروات در زمین فوتبال

ورزش سه: برونو بوبان، مهاجم تیم ان کی مارسیونا، در دسته سوم کرواسی، در دیدار مقابل اسلاوونیا پوزگا از هوش رفت و در نهایت درگذشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *