توضیح باشگاه منچستریونایتد درباره حرکت ناپسند هررا + ناواس: تا پایان قراردادم در رئال خواهم ماند – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: در پایان نیمه اول دربی اخیر شهر منچستر در ورزشگاه اتحاد که با پیروزی 3 بر 2 شیاطین سرخ همراه بود، یک صحنه جنجالی داشت: آب دهان انداختن آندر هررا، هافبک اسپانیایی من‌یونایتد روی لوگوی منچسترسیتی منقش بر چمن ورزشگاه اتحاد حین رفتن به تونل رختکن‌ها
توضیح باشگاه منچستریونایتد درباره حرکت ناپسند هررا

خبرگزاری تسنیم: در پایان نیمه اول دربی اخیر شهر منچستر در ورزشگاه اتحاد که با پیروزی 3 بر 2 شیاطین سرخ همراه بود، یک صحنه جنجالی داشت: آب دهان انداختن آندر هررا، هافبک اسپانیایی من‌یونایتد روی لوگوی منچسترسیتی منقش بر چمن ورزشگاه اتحاد حین رفتن به تونل رختکن‌ها.

این حرکت هافبک سابق اتلتیک بیلبائو بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشته و واکنش‌های متفاوتی به آن صورت گرفته که در برخی از آنها او به بی‌احترامی به نماد رقیب همشهری متهم شده است.

این موضوع اما توسط سخنگوی باشگاه منچستریونایتد تکذیب شد هرچند که او آب دهان انداختن این بازیکن 28 ساله را منکر نشد.

منچستریونایتد با عوض کردن شکست 2 بر صفر با پیروزی 3 بر 2 در ورزشگاه اتحاد، جشن قهرمانی رقیب همشهری را یک هفته به تأخیر انداخت و دومین شکست این فصل شاگردان پپ گواردیولا در لیگ برتر انگلیس را رقم زد.

سخنگوی باشگاه در این خصوص به خبرنگاران گفت: آندر فیلم این صحنه را دیده و از شنیدن اینکه او این کار را عمدی انجام داده بسیار ناراحت است. این اتفاق کاملاً سهوی بود و هیچ نیت و عمدی در کار نبود.

——————-

ورزش سه: ناواس عملکرد خوبی در دو دیدار اخیر رئال مقابل یوونتوس و اتلتیکومادرید داشت و بارها با واکنش‌هایش دروازه تیمش را نجات داد
او گفت:” من در آرامش کامل هستم. دو سال از قراردادم باقی مانده و قصد دارم تا پایان در تیم بمانم. مردم از من درباره جدایی سوال می‌کنند ولی من فقط برای دیدن خانواده ام به کاستاریکا خواهم رفت.”

ورزش سه: ناواس عملکرد خوبی در دو دیدار اخیر رئال مقابل یوونتوس و اتلتیکومادرید داشت و بارها با واکنش‌هایش دروازه تیمش را نجات داد. حال او پس از بازی روز یکشنبه و تساوی مقابل اتلتیکو، مدعی شد که قصد دارد تا پایان قراردادش در تیم بماند.

تساوی روز گذشته، رئال را در فاصله 4 امتیازی اتلتیکو نگه داشت و ناواس در این رابطه گفت:” باید تا پایان منتظر ماند و جنگید. فصل آسانی برای ما نبوده و باید ببینیم تا کجا می‌توانیم پیش برویم. هیچگاه تسلیم نخواهیم شد.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *