دومین شکست متوالی شارلوا + افزایش مسموم‌شده‌های سپیدان؛ ۴۵۲ نفر – سایت خبری ورزشی

 خبرگزاری تسنیم: رویارویی بامداد امروز (شنبه) تیم‌های شارلوا و اندرلشت با پیروزی 2 بر یک میهمان به پایان رسید

تیم‌های اول و دوم به ترتیب در مراحل گروهی و حذفی لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهند یافت. تیم سوم به لیگ اروپا راه می‌یابد و تیم چهارم در مرحله حذفی ژوپیلر لیگ بلژیک نیز شانس کسب سهمیه لیگ اروپا را خواهد داشت.

 خبرگزاری تسنیم: رویارویی بامداد امروز (شنبه) تیم‌های شارلوا و اندرلشت با پیروزی 2 بر یک میهمان به پایان رسید. بابی در دقیقه 48 برای شارلوا گلزنی کرد و گل‌های تیم اندرلشت نیز در دقایق 3 و 64- پنالتی به ثمر رسیدند.

کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی 90 دقیقه در ترکیب تیم شارلوا بازی کرد.

در تصویر زیر جدول رده‌بندی گروه قهرمانان ژوپیلر لیگ بلژیک را مشاهده می‌کنید که تیم شارلوا در رده چهارم قرار دارد:

دومین شکست متوالی شارلوا

گروه قهرمانان ژوپیلر لیگ بلژیک با حضور شش تیم برتر جدول رده‌بندی فصل جاری این رقابت‌ها و لحاظ‌شدن امتیازهای پیشین آنها برگزار خواهد شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: عبدالرسول همتی با اشاره به مراجعه 452 نفر به بیمارستان در شهرستان سپیدان اظهار داشت: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بیش از 452 نفر به بیمارستان مراجعه کردندکه بیشترین آنان اطفال و نوجوانان بودند که تمامی آنان به صرت سرپایی مداوا شدند
خبرگزاری تسنیم: عبدالرسول همتی با اشاره به مراجعه 452 نفر به بیمارستان در شهرستان سپیدان اظهار داشت: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بیش از 452 نفر به بیمارستان مراجعه کردندکه بیشترین آنان اطفال و نوجوانان بودند که تمامی آنان به صرت سرپایی مداوا شدند.

وی با بیان اینکه جواب کشت آزمایشات 48 ساعت زمان می‌برد، گفت: به صورت قطعی نمی‌توان علت را مطرح کرد اما از روز گذشته تاکنون 10 اکیپ 3 نفره از گروه‌های بهداشت محیط و درمانی به منطقه سپیدان اعزام شده و تمام پرسنل بهداشت محیط منطقه به صورت خانه به خانه در حال آموزش به خانواده‌ها هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: تنها مرجع دقیق برای اطلاع‌رسانی این موضوع علوم پزشکی است و شهروندان اخبار و اطلاعات را فقط از این مجموعه دنبال کنند.

همتی با اشاره به اینکه تمام بیمارستان‌ها و مراکز درمانی آماده خدمت‌رسانی هستند، گفت: در ساعات اول هر ساعت 20 نفر به مراکز درمانی مراجعه کردند که رفته رفته به 5 نفر در ساعت رسیده که نشان‌دهنده این است که مشکل تحت کنترل قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *