برترین گلزنان باشگاهی اروپا؛ مسی به صلاح رسید + خبر خوب برای رم قبل از دیدار برابر بارسلونا – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: پیروزی 3 بر یک شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال بارسلونا مقابل لگانس در نوکمپ برای لیونل مسی که هر سه گل این بازی را برای کاتالان‌ها زد، طعم و بوی دیگری داشت
خبرگزاری تسنیم: پیروزی 3 بر یک شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال بارسلونا مقابل لگانس در نوکمپ برای لیونل مسی که هر سه گل این بازی را برای کاتالان‌ها زد، طعم و بوی دیگری داشت.

علاوه بر صلاح، دیگر مدعی کسب کفش طلای اروپا یعنی روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ هم این هفته بازی نکرد تا برای بازی برگشت تیمش برابر سویا در لیگ قهرمانان اروپا استراحت کند.

اکنون در جدول رده‌بندی کفش طلای اروپا، مسی و مهاجم مصری لیورپول هر دو با 29 گل و 58 امتیاز در صدر قرار دارند.

مسی با هت‌تریک در این بازی در هفته‌ای که اصلی‌ترین رقیبش در کورس کفش طلای اروپا به دلیل مصدومیت نیمکت‌نشین بود، نهایت استفاده را برای نزدیک کردن خود به صدر جدول رده بندی برترین گلزنان قاره سبز برد و به محمد صلاح رسید.

جدول رده‌بندی برترین گلزنان باشگاهی فوتبال اروپا به شرح زیر است:

در همین حال دیگر مدعی کفش طلا یعنی ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن‌ژرمن هم نتوانست در این هفته در لوشامپیونه گلی به ثمر برساند.

1- صلاح (لیورپول) 29 گل (58 امتیاز)
مسی (بارسلونا) 29 گل (58 امتیاز)
3- لواندوفسکی (بایرن مونیخ) 26 گل (52 امتیاز)
چیرو ایموبیله (لاتزیو) 26 گل (52 امتیاز)
5- یوناس (بنفیکا) 33 گل (49.5 امتیاز)
6- کاوانی (پاری‌سن‌ژرمن) 24 گل (48 امتیاز)
هری کین (تاتنهام) 24 گل (48 امتیاز)
ایکاردی (اینتر) 24 گل (48 امتیاز)
9- رونالدو (رئال مادرید) 22 گل (44 امتیاز)
لوئیس سوارس (بارسلونا) 22 گل (44 امتیاز)

——————-

ایسنا: به نقل از مدیاست، رم در دیدار رفت برابر بارسلونا که در نوکمپ برگزار شد با نتیجه‌ ۴ بر یک تن به شکست داد تا شانس کمی برای صعود به دور بعد داشته باشد
خبر خوب برای رم قبل از دیدار برگشت برابر بارسلونا این است که اوندر به شرایط بازی رسیده و می‌تواند تیمش را برابر آبی‌ اناری‌ها همراهی کند.

این بازیکن جوان ترکیه‌ای پدیده این فصل رم بوده و با توجه به عملکرد درخشانی که داشته مشتریان زیادی پیدا کرده و به احتمال زیاد در پایان فصل از جالوروسی جدا می‌شود.

ایسنا: به نقل از مدیاست، رم در دیدار رفت برابر بارسلونا که در نوکمپ برگزار شد با نتیجه‌ ۴ بر یک تن به شکست داد تا شانس کمی برای صعود به دور بعد داشته باشد. رم در این دیدار چنگیز اوندر پدیده ترکیه‌ای خود را در اختیار نداشت و این بازیکن به خاطر آسیب‌دیدگی نتوانست به میدان برود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *