کیانی: این فصل برای ما خیلی نحس بود – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری میزان: مهدی کیانی در خصوص تساوی تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان به ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتند و به همین علت تمام تلاش‌شان را انجام دادند تا بتوانند ۳ امتیاز این بازی را کسب کنند
کیانی افزود: مسئولان باید برنامه‌ریزی داشته باشند که برای فصل آتی بازیکنانی به جمع تیم اضافه کنند که در حد و اندازه تراکتورسازی باشند. در این فصل هر کاری کردیم به در بسته برخورد کردیم که امیدوارم حداقل برای فصل آتی باشگاه بتواند وضعیت بازیکنان تیم را ساماندهی کرده و وضعیت بهتر شود.

وی ادامه داد: دلیل اینکه تراکتورسازی چرا بدشانس است را نمی‌دانم اما هر موقعیتی که ما روی دروازه حریف خلق می‌کنیم به راحتی از دست می‌رود ضمن اینکه تک موقعیت حریف هم به گل تبدیل و شرایط ما بدتر می‌شود. این فصل برای ما خیلی نحس بود و امیدوارم هرچه سریع‌تر تمام شود.

خبرگزاری میزان: مهدی کیانی در خصوص تساوی تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان به ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتند و به همین علت تمام تلاش‌شان را انجام دادند تا بتوانند ۳ امتیاز این بازی را کسب کنند.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من دهمین سال حضورم در تراکتورسازی را تجربه کردم و برای فصل آینده هم برنامه‌ام اصلا مشخص نیست. قبلا هم گفته‌ام تا زمانی که کادرفنی و مسئولان باشگاه تمایل داشته باشند حاضرم به عنوان بازیکن برای تراکتورسازی بازی کنم.

کاپیتان تراکتورسازی در رابطه با اعتراض هواداران این تیم به عملکرد مدیریت و بازیکنان گفت: من حدود ۱۰ سال است که بازیکن تراکتورسازی هستم و به خوبی می‌دانم همیشه حق را باید به هوادار بدهم. یک آمار کلی بگیریم کاملا متوجه می‌شویم که تراکتورسازی خیلی جوان شده و از طرفی هم ما برای کسب ۳ جام جنگیدیم، اما بازیکن خوب نداریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *