خوردبین در باشگاه پرسپولیس حاضر شد + میانگین قیمت نفت سبک ایران – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: محمود خوردبین در ابتدای زمستان سال قبل به دلیل عمل جراحی سنگینی که داشت از سرپرستی پرسپولیس کناره رفت تا به مداوای کمرش برسد
خبرگزاری فارس: محمود خوردبین در ابتدای زمستان سال قبل به دلیل عمل جراحی سنگینی که داشت از سرپرستی پرسپولیس کناره رفت تا به مداوای کمرش برسد.

این پیشکسوت فوتبال بعد از مدتی که در بستر بیماری بود امروز برای اولین بعد از عمل جراحی‌اش در باشگاه پرسپولیس حاضر شد.

خوردبین همچنین دبل کردن قهرمانی پرسپولیس را هم به مسئولان باشگاه تبریک گفت.

گرشاسبی سرپرست باشگاه از خوردبین دعوت کرد تا ناهار را در باشگاه باشد و سرپرست سابق تیم پرسپولیس هم امروز به محل این باشگاه امد و مورد استقبال مسئولان و کارمندان این باشگاه قرار گرفت.

——————-

 خبرگزاری مهر: میانگین قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۶ آوریل (جمعه، ۱۷ فروردین‌ماه) با ۲ دلار و ۳۱ سنت کاهش به ۶۴ دلار و ۳۴ سنت برای هر بشکه رسید
میانگین قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) نیز در هفته منتهی به ۶ آوریل، به ۶۵ دلار و ۱۱ سنت رسید که نسبت به هفته گذشته، با یک دلار و ۲۸ سنت کاهش همراه بود.

میانگین قیمت نفت خام شاخص‌های دوبی و عمان نیز در دوره مورد بررسی به ترتیب ۱۲ و ۳۴ سنت برای هر بشکه کاهش یافت و هر بشکه ۶۵ دلار و ۴۴ سنت و ۶۵ دلار و ۵۱ سنت معامله شد.

 خبرگزاری مهر: میانگین قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۶ آوریل (جمعه، ۱۷ فروردین‌ماه) با ۲ دلار و ۳۱ سنت کاهش به ۶۴ دلار و ۳۴ سنت برای هر بشکه رسید.

میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در دوره مورد بررسی یک دلار و ۴۸ سنت برای هر بشکه کاهش یافت و به ۶۳ دلار و ۵۲ سنت برای هر بشکه رسید.

میانگین قیمت نفت خام شاخص دبلیو تی‌آی در هفته منتهی به دوره مورد بررسی، یک دلار و ۹۳ سنت کاهش یافت و به ۶۳ دلار و ۱۰سنت برای هر بشکه رسید. در هفته مورد بررسی، قیمت نفت خام شاخص برنت با یک دلار و ۴۱ سنت کاهش، بشکه‌ای ۶۶ دلار و ۷۲ سنت معامله شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *