انگشت اتهام رئیس یوونتوس به سویِ کولینا – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا، انگشت اتهام را به سوی پیرلوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران یوفا گرفت

آنیلی در پایان بازی به مدیاست گفت:” باید آرام باشیم و شرایط را تجزیه و تحلیل کنیم. می بینم که چندین کشور از ویدئوچک استفاده می کنند و دیده ام که اخیرا اتفاقاتی علیه باشگاه های ایتالیایی رخ داده است مانند خطا روی کوادرادو، بازی میلان و آرسنال در لندن و بازی امشب یوونتوس. نشان می دهد که ما واقعا در چمپیونزلیگ واقعا به ویدئو چک نیاز داریم.

غرور کسی که داوران را تعیین می کند، در تلاش است تا به طور علمی ثابت کند که بی طرف است و داوران را انتخاب می کند که علیه باشگاه های ایتالیایی سوت می زنند.

ورزش سه: آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان اروپا، انگشت اتهام را به سوی پیرلوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران یوفا گرفت.

این مسئله یک یا دو امتیاز نیست؛ مسئله صعود به مرحله بالاتر در یک تورنمنت بزرگ است که پول و پرستیژ زیادی به همراه می آورد. ما نمی توانیم اجازه بدهیم چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

مسئله یووه مطرح نیست. پنالتی رم هم مقابل بارسا گرفته نشد. میلان هم مقابل آرسنال از لیگ اروپا کنار رفت و امشب هم ما. اگر این یک مشکل تکنیکی است، به دلیل اینکه یوفا داوران کافی ندارد، ما می توانیم به آنها کمک کنیم.”

انگشت اتهام رئیس باشگاه یوونتوس به کولینا

 یوونتوسی ها که در دیدار رفت در خانه با سه گل از رئال شکست خورده بودند، در دیدار امشب توانستند این سه گل را جبران کنند اما اعلام یک ضربه پنالتی مشکوک به سود، رویاهای بیانکونری را از بین برد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *