اینیستا: هضم این حذف سخت است + ایران کماکان در فهرست ممنوعه ترامپ قرار دارد – سایت خبری ورزشی

ایسنا: بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست سه بر صفر مقابل رم از این رقابت ها کنار رفت

ایسنا: بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست سه بر صفر مقابل رم از این رقابت ها کنار رفت. آندرس اینیستا پس از بازی گفت: هرگز فکر نمی کردیم چنین نتیجه ای رقم بخورد چون در بازی رفت چهار بر یک پیروز شده بودیم. با این حال اگر بد بازی کنید و اشتباهات زیادی را مرتکب شوید این اتفاق رخ می دهد. ما خوب بازی نکردیم و حذف از لیگ قهرمانان یک حادثه خیلی تلخ بود. خیلی ناراحت هستم.

هافبک بارسلونا در ادامه افزود: حریف شرایط را برای ما سخت کرده بود. آن ها می دانستند چگونه برابر ما بازی کنند. ما باید راه حل دیگری پیدا می کردیم اما این کار را انجام ندادیم. به خاطر هوادارن خیلی ناراحت هستیم. هضم این حذف سخت است چون شانس زیادی برای صعود داشتیم.

اینیستا ممکن است در پایان فصل بارسلونا را ترک کند. به همین خاطر می توان دیدار برابر رم را آخرین بازی اش در لیگ قهرمانان دانست. هافبک اسپانیایی در این رابطه اظهار کرد: شاید آخرین بازی ام در لیگ قهرمانان با پیراهن بارسلونا بود و این قضیه بیش از همه برایم دردناک است.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: دولت آمریکا اعلام کرد که چاد را از فهرست کشورهایی که سفر اتباع آنها به آمریکا با محدودیت مواجه شده خارج کرده است
در فهرست جدید، چاد حذف شده و نام ایران و پنج کشور دیگر کماکان در فهرست ممنوعه باقی مانده‌اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در آخرین فرمان مهاجرتی خود سخت گیری های بیشتری برای سفر اتباع ایران، چاد، لیبی، سوریه، کره شمالی، ونزوئلا، سومالی و یمن وضع کرده بود.

این اقدام پس از ارائه گزارش 6 ماهه وزارت امور خارجه آمریکا صورت گرفت که حاکی از بهبود استانداردهای امنیتی این کشور آفریقایی بوده است.

دولت آمریکا مدعی است که وضع این محدودیت ها براساس ارزیابی صورت گرفته از وضعیت امنیتی و تمایل کشورها در به اشتراک گذاری اطلاعات شهروندان است تحلیلگران سیاسی اما آن را اقدامی برای جلوگیری از ورود مسلمانان به این کشور می دانند.

دادگاه عالی آمریکا که اکثریت اعضای آن جمهوریخواه هستند هفته گذشته حکم به اجرای کامل این فرمان داده بود

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: دولت آمریکا اعلام کرد که چاد را از فهرست کشورهایی که سفر اتباع آنها به آمریکا با محدودیت مواجه شده خارج کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *