رئیس‌جمهور سابق برزیل، خود را تسلیم پلیس کرد + اکبرپور: استقلال به بازیکن متکی نیست – سایت خبری ورزشی

خبرآنلاین: رئیس جمهور سابق برزیل که پیش از این از حکم بازداشت خود سرپیچی کرده بود شب گذشته خود را تسلیم پلیس کرد
«لولا داسیلوا»طی روزهای گذشته و با حمایت هواداران خود به مقر اتحادیه کارگری در «سائوپائولو» رفته و از تسلیم شدن خودداری کرده بود.

دادگاه عالی برزیل روز پنج‌شنبه 5 آوریل رأی به اجرای حکم 12 سال زندان داسیلوا داد.

6 تن از 11 قاضی دادگاه عالی برزیل رأی به اجرای فوری حکم 12 سال زندان لولا داسیلوا دادند.

خبرآنلاین: رئیس جمهور سابق برزیل که پیش از این از حکم بازداشت خود سرپیچی کرده بود شب گذشته خود را تسلیم پلیس کرد.

رئیس‌جمهور پیشین برزیل تابستان سال گذشته به اتهام دریافت رشوه و فساد مالی به 9.5 سال زندان محکوم شد و دادگاه استیناف نیز با رد اعتراض لولا داسیلوا حکم زندان او را به 12 سال افزایش داد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO

داسیلوا طی روزهای گذشته هواداران خود را به تجمع فراخوانده و از تحویل خود به پلیس خودداری کرده بود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: علیرضا اکبرپور در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: خوشبختانه استقلال وضعیت خوبی در هر سه جام دارد و حضور شفر به کلی شرایط این تیم را تغییر داد
خبرگزاری تسنیم: علیرضا اکبرپور در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: خوشبختانه استقلال وضعیت خوبی در هر سه جام دارد و حضور شفر به کلی شرایط این تیم را تغییر داد. مهم‌ترین هدف استقلال در لیگ برتر کسب سهمیه مستقیم آسیاست که امیدوارم به این هدف برسد، هر چند که جام حذفی هم فرصت خوبی است که استقلال یک جام به هوادارانش بدهد و در این صورت سهمیه لیگ قهرمانان را هم کسب خواهد کرد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین در مورد بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با این تیم تصریح کرد: مسئولان باشگاه در حال مذاکره با شفر هستند و گفته‌اند که این مربی را حفظ خواهند کرد. شفر روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده و می‌تواند این تیم را در فصل آینده قهرمان لیگ برتر کند. حتی استقلال این شانس را هم دارد که در لیگ قهرمانان آسیا تا مراحل پایانی پیش برود.

وی در ادامه افزود: استقلال از لحاظ تاکتیکی بعد از آمدن شفر متحول شد و حالا بازیکنان این تیم در زمین مسابقه مسئولیت‌پذیر هستند. حتی وقتی استقلال مصدوم یا محروم دارد، این موضوع ضرری به تیم نمی‌زند، چون این تیم در حال حاضر متکی به یک یا چند بازیکن نیست. بازیکنان استقلال در قالب یک کار تاکتیکی با هم هماهنگ شده‌اند و این موضوع بسیار مهم است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *