زیدان و خاطرات خوش دیدار با بایرن مونیخ + هشدار بواتنگ: رونالدو ماشین گلزنی است – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: شاید بسیاری از سرمربیان از جدال مقابل بایرن در لیگ قهرمانان وحشت زده بشوند، اما زیدان می تواند با آرامش به مونیخ سفر کند
 رکورد زیدان برابر بایرن هم به عنوان سرمربی و هم بازیکن موفق بوده است. زیدان تا به حال 9 بار برابر بایرن حضور داشته، تنها 2 باخت را تجربه کرده و همیشه به عنوان بازیکن موفق به حذف آنها شده است. به عنوان سرمربی، چه هنگامیکه دستیار آنچلوتی بود و چه فصل قبل، رئال مادرید با زیدان از سد بایرن مونیخ گذشته است.

2 سال بعد و با گل سرضرب زیدان، عامل پیروزی رئال مادرید برابر بایرن در لیگ قهرمانان شد و در جریان برتری در مجموع 0-5 تیم آنچلوتی برابر گواردیولا، زیزو به عنوان دستیار روی نیمکت قوهای سپید نشسته بود.

فصل قبل نیز رئال مادرید با هدایت زیدان مجموعا 3-6 بایرن را شکست داده و راهی نیمه نهایی شد.

زیدان و خاطرات خوش دیدار با بایرن مونیخ

اولین بار و با لباس بوردو در سال 1995، زیدان در دیدار رفت غایب بود اما در جریان شکست 1-3 مسابقه برگشت بازی کرد. در سال 2002، اگرچه بایرن در بازی رفت 1-2 کهکشانی ها را مغلوب کرد اما کهکشانی ها با برتری در بازی برگشت راهی فینال شدند.

ورزش سه: شاید بسیاری از سرمربیان از جدال مقابل بایرن در لیگ قهرمانان وحشت زده بشوند، اما زیدان می تواند با آرامش به مونیخ سفر کند.

——————-

ورزش سه: ژروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ به تمجید از توانایی های کریستیانو رونالدو پرداخت.

 در سالهای اخیر هیچ ستاره به اندازه رونالدو قادر به باز کردن دروازه بایرن مونیخ نبوده و حالا بواتنگ نسبت به توانایی های این ستاره پرتغالی به هم تیمی های خود هشدار داده است
اما همچنین رونالدو بهترین هم تیمی ها را در ترکیب رئال دارد و اگر 50 درصد توانایی های وی را متوقف کنیم، دیگر بازیکنان حریف به قدری باکیفیت هستند که در زمین بدرخشند.”

هشدار بواتنگ: رونالدو ماشین گلزنی است

بواتنگ گفت: “مقابل دروازه، رونالدو مانند یک ماشین گلزنی است و ما فقط با بازی تیمی قادر به متوقف کردن او خواهیم بود. نمی توان رونالدو را به طور کامل متوقف کرد زیرا او با زمانبندی فوق العاده و حرکت بین خطوط، به هر ترتیبی خودش را صاحب موقعیت می کند.

سبک بازی رئال مادرید بر پایه رونالدو است و ما باید سعی کنیم فضای حرکت او را به حداقل برسانیم. هیچ مهاجمی کامل تر از رونالدو نیست و او توانایی گلزنی با پای راست، پای چپ و ضربات سر را داراست و کنترل کاملی از همه صفات خود دارد.

 در سالهای اخیر هیچ ستاره به اندازه رونالدو قادر به باز کردن دروازه بایرن مونیخ نبوده و حالا بواتنگ نسبت به توانایی های این ستاره پرتغالی به هم تیمی های خود هشدار داده است. چهارشنبه شب بایرن در مونیخ میزبان رئال مادرید خواهد بود.

ورزش سه: ژروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ به تمجید از توانایی های کریستیانو رونالدو پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *