شکست سنگین سویا در «بالایدوس» + محرمی: پایان فصل درباره ماندن تصمیم می گیرم – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با شکست 4 بر صفر سویا در خانه سلتاویگو ادامه یافت

این تیم در ورزشگاه اختصاصی سلتا، «بالایدوس» مغلوب گل‌های آرانا ( گل به خودی) در دقیقه 38 و آسپاس در دقایق 57 و 61 و 78 شد.

به این ترتیب میزبان با پیروزی مقابل یکی از نمایندگان اسپانیا در مرحله یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به اوضاع خودش سرو سامان بخشید.

خبرگزاری تسنیم: هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با شکست 4 بر صفر سویا در خانه سلتاویگو ادامه یافت.

——————-

ورزش سه: صادق محرمی مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس بعد از قهرمانی در مشهد در گفت و گو با ورزش سه گفت: خدا را شکر می کنم که به برد رسیدیم و توانستیم قهرمانی خود را قطعی کنیم
محرمی در واکنش به جدایی در پایان فصل از پرسپولیس، تصریح کرد: خواسته هواداران و باشگاه تمدید است و از این بابت بسیار خوشحال هستم. فعلا راجع به بازی های آینده فکر می کنم زیرا بازی های مهمی در پیش رو داریم. در آخر فصل با یک تصمیم درست به پیشرفتم و آینده پرسپولیس کمک کنم.

وی در ادامه در واکنش به این موضوع که پاس گل قهرمانی را ارسال کرده، افزود: خوشحالم که پاس گل قهرمانی پرسپولیس به نام من ثبت شد.

ورزش سه: صادق محرمی مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس بعد از قهرمانی در مشهد در گفت و گو با ورزش سه گفت: خدا را شکر می کنم که به برد رسیدیم و توانستیم قهرمانی خود را قطعی کنیم. چند بازی گذشته فشار روی ما بود. با وجود نتایج خوبی که گرفته بودیم از اما انتقاد می شد اما در نهایت قهرمانی را با اقتدار قطعی کردیم.

مدافع قرمزها در پایان در واکنش به این موضوع که آیا تصمیم او به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی قرمزها ارتباط دارد، گفت: بله. دقیقا همینطور است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *