استقلال، متخصص گلزنی در حوالی شش قدم + شرایط جالب مورینیو برای ادامه دوستی با ونگر! – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: تعداد زیادی از گل های بازیکنان استقلال در هفته های اخیر از داخل محوطه جریمه بود و شاید آخرین گل این تیم که خارج از محوطه جریمه و حوالی محوطه شش قدم به ثمر رسید را کمتر کسی به یاد آورد
3ماه بعد از آخرین گل از راه دور

شوت زدن؛ آیتم تمرینی هر روزه استقلال

سه گل دیدار با پیکان، تک گل دیدار با الهلال و گسترش فولاد، هر چهار گل دیدار با سیاه جامگان، هر دو گل دیدار با الریان و در نهایت هر دو گل دیدار با نفت تهران نشان می دهد که آبی پوشان گل های خود را در داخل محوطه جریمه به ثمر می رسانند و این موضوع یکی از خواسته ها و برنامه های شفر است که آبی پوشان به خوبی آن را در زمین پیاده می کنند.

استقلالی ها اما آنگونه که رسانه های رسمی این باشگاه گزارش می دهند با نظر شفر بعد از پایان تمرین همواره شوت زدن از راه دور را در تمرینات خود دارند و سرمربی و اعضای کادرفنی نیز در این بخش از تمرین شرکت می کنند. در این آیتم ها همواره تعدادی از بازیکنان حضور پیدا می کنند و در مدل های مختلف شوت زنی را تمرین می کنند اما در جریان مسابقه کمتر شاهد گلزنی آن ها با این روش هستیم.

آخرین گل استقلال خارج از محوطه جریمه ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی برابر سپیدرود رشت بود که 3 ماه قبل در بهمن ماه به ثمر رساند. ابراهیمی در جریان این دیدار با استفاده از یک ضربه ایستگاهی از راه دور گل دوم استقلال را وارد دروازه حریف کرد و بعد از این گل آبی پوشان اکثر گل های خود را از داخل محوطه جریمه و حوالی محوطه شش قدم به ثمر رساندند.

ورزش سه: تعداد زیادی از گل های بازیکنان استقلال در هفته های اخیر از داخل محوطه جریمه بود و شاید آخرین گل این تیم که خارج از محوطه جریمه و حوالی محوطه شش قدم به ثمر رسید را کمتر کسی به یاد آورد.

——————-

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد مدعی شد طبق شرایطی، او و ونگر می توانند در آینده دوستان یکدیگر به شمار آیند
ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد مدعی شد طبق شرایطی، او و ونگر می توانند در آینده دوستان یکدیگر به شمار آیند.

شرایط جالب مورینیو برای ادامه دوستی با ونگر!

 مورینیو از همان بدو ورود به لیگ برتر درگیری های لفظی و حتی فیزیکی زیادی با ونگر داشت اما در سالهای اخیر این رابطه بهبود یافته و حالا و در آستانه خداحافظی ونگر، آقای خاص به نیکی از او یاد می کند.

طی سالهای اخیر تلاش زیادی کردم نشان دهم هیچ مشکلی در دوران متفاوت کاری من با هیچ کسی وجود نداشته است. من متاسفم که پس از سر الکس فرگوسن، یکی دیگر از شخصیت های برجسته لیگ برتر نیز تصمیم به خداحافظی گرفته است.”

مورینیو گفت: “اگر ونگر حتی 50 درصد از آنچه من به او احترام می گذارم برای من احترام قائل باشد، ما حتی می توانیم در آینده نیز دوستان خوبی باشیم. واقعیت این است که ونگر در آرسنال یک قهرمان بود و من در سال 2004 به این کشور آمدم و می خواستم جام های او را سرقت کنم، ذات فوتبال همین است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *