بیش از ۴۵ کشته و زخمی در انفجاری در ادلب + لیپی: آلگری می‌تواند فرگوسن یوونتوس شود – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایسنا: در پی انفجاری که در یک ساختمان مسکونی در استان ادلب که تحت کنترل نیروهای مخالف قرار داشت، رخ داد، ۱۵ غیرنظامی کشته و بیش از ۳۰ تن دیگر زخمی شدند
حاج یوسف در ادامه تاکید کرد: در این انفجار ۱۵ غیرنظامی کشته و ۳۶ تن دیگر زخمی شدند و غالب قربانیان آن را کودکان تشکیل می‌دهند، وضعیت برخی از زخمی‌ها نیز وخیم گزارش شده است.

خبرگزاری ایسنا: در پی انفجاری که در یک ساختمان مسکونی در استان ادلب که تحت کنترل نیروهای مخالف قرار داشت، رخ داد، ۱۵ غیرنظامی کشته و بیش از ۳۰ تن دیگر زخمی شدند.

مسؤول مرکز دفاع مدنی ادلب افزود: بخش وسیعی از ساختمان تخریب شده و تیم دفاع مدنی ادلب به جستجو برای آنهایی که زیر آوار گیر کرده‌اند، ادامه می‌دهد.

محمد حاج یوسف، مدیر مرکز دفاع مدنی استان ادلب در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اظهار داشت: این انفجار در یک ساختمان مسکونی هفت طبقه در محله وادی النسیم در استان ادلب رخ داد.

این منبع افزود: علت انفجار همچنان نامعلوم است اما این احتمال وجود دارد که یک موشک که منبع آن مشخص نیست، از شهر منبج یا تل‌رفعت شلیک شده باشد اما این احتمال نیز تا این لحظه تایید نشده است.

——————-

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، ماسیمیلیانو آلگری، چهارمین فصل حضور خود در یوونتوس را پشت سر می‌گذارد. او در این مدت توانسته است عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد تا جایی که تیم را دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند و در آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی در سری A است
ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، ماسیمیلیانو آلگری، چهارمین فصل حضور خود در یوونتوس را پشت سر می‌گذارد. او در این مدت توانسته است عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد تا جایی که تیم را دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند و در آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی در سری A است.

او گفت‌: بر این باور هستم که آلگری می‌تواند در یوونتوس برای مدت‌های طولانی بماند و تیم را در بهترین حالت نگه دارد. من به ماندن آلگری در یوونتوس علاقه دارم. او می‌تواند فرگوسن یوونتوس باشد.

مارچلو لیپی، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از آلگری پرداخت و او را با فرگوسن مقایسه کرد.

لیپی درباره عملکرد یوونتوس و ناپولی دو مدعی اصلی قهرمانی در سری A، گفت‌: ناپولی تنها روی رقابت‌های سری A تمرکز دارد. سرمربی این تیم تغییرات زیادی در ترکیب تیمش به وجود نمی‌آورد اما یوونتوس مجبور است که به خاطر حضور در لیگ قهرمانان اروپا ترکیب تیمش را تغییر دهد. تیم آلگری در برخی از اوقات خوب ظاهر نمی‌شود اما نتایج خوبی به ویژه‌ در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده و این شانس را دارد که برای هفتمین سال پیاپی قهرمان سری A شود.

یوونتوس با چهار امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های سری A جای دارد، این‌ در حالی است که تنها هفت هفته‌ تا پایان لیگ باقی‌ مانده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *