ساینتفیت: کی‌روش، تیم ملی ایران را رها نخواهد کرد + لیگ NBA؛ سلتیکس از سد سیکسرز گذشت – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: از تام ساینتفیت که هفته گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی مالت اخراج شد به عنوان یکی از متقاضیان گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی کامرون نام برده شده اما این مربی بلژیکی خبر ارائه درخواست رسمی‌اش برای هدایت کامرون به فدراسیون فوتبال این کشور را تکذیب کرد

ساینتفیت در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» مالت، ضمن تشکر از اینکه رسانه‌ها نام وی را در لیست 77 نفره متقاضی برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال کامرون قرار داده‌اند، گفت: به طور رسمی اعلام می‌کنم که نه‌ من و نه مدیر برنامه‌هایم درخواستی به فدراسیون فوتبال کامرون نداده‌ایم. با توجه به سابقه کاری که در قاره آفریقا دارم، نام من را می‌توانند به سادگی به فدراسیون فوتبال کامرون پیشنهاد بدهند، اما این بدین معنا نیست که نسبت به احراز این پست علاقه‌مند هستم.

وی همچنین در خصوص مطرح شدن نام کارلوس کی‌روش به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سرمربیگری کامرون اظهار داشت: لیست کاندیداهای سرمربیگری کامرون را دیده‌ام که کارلوس کی‌روش هم در آن بین بود، کسی که اکنون هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد و با این تیم به جام جهانی خواهد رفت. به شخصه نمی‌توانم تصور کنم که کی‌روش تیم ملی ایران را ترک و حضور در جام جهانی را فدای سرمربیگری کامرون کند.

خبرگزاری تسنیم: از تام ساینتفیت که هفته گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی مالت اخراج شد به عنوان یکی از متقاضیان گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی کامرون نام برده شده اما این مربی بلژیکی خبر ارائه درخواست رسمی‌اش برای هدایت کامرون به فدراسیون فوتبال این کشور را تکذیب کرد. این سرمربی 45 ساله که سابقه هدایت تیم‌های نامیبیا، زیمبابوه، اتیوپی و توگو در سطح قاره آفریقا را دارد، معمولاً بیش از یکسال هدایت تیمی را برعهده نداشته است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال بوستون سلتیکس در بازی نخست پلی‌آف نیمه نهایی کنفرانس شرق با 29 امتیاز «تری روزیر»، 28 امتیاز جیسون تاتوم و 26 امتیاز آل هافورد، میهمان خود فیلادلفیا سونی سیکسرز را در سالن «تی‌دی گاردن» شکست داد
لیگ NBA؛ سلتیکس از سد سیکسرز گذشت

لیگ NBA؛ سلتیکس از سد سیکسرز گذشت

در تیم بوستون نیز از از سال 2009، 3 بازیکن، همزمان در یک بازی بیش از 25 امتیاز کسب نکرده بودند. ری آلن، پل پیرس و راجون روندو در سال 2009 چنین کاری انجام دادند.

سلتیکس در بازی شماری، سک بر صفر از سیکسرز پیش است.

«جوئل امبید» هم 31 امتیاز و 13 ریباند برای سیکسرز کسب کرد. او نخستین بازیکن تیمش از سال 2009 است که در مرحله پلی‌آف 30 امتیاز کسب می‌کند. او همچنین پس از آلن ایورسن در سال 2001، نخستین بازیکن سیکسرز است که حداقل 30 امتیاز و 10 ریباند در یک بازی مرحله پلی‌آف کسب می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال بوستون سلتیکس در بازی نخست پلی‌آف نیمه نهایی کنفرانس شرق با 29 امتیاز «تری روزیر»، 28 امتیاز جیسون تاتوم و 26 امتیاز آل هافورد، میهمان خود فیلادلفیا سونی سیکسرز را در سالن «تی‌دی گاردن» شکست داد.

لیگ NBA؛ سلتیکس از سد سیکسرز گذشت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *