مدافع بایرن مونیخ درخواست جدایی داد + حمله طالبان به ۴ شهر ولایت بدخشان در افغانستان – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: خوان برنات، مدافع جوان بایرن مونیخ در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد.

برنات در ماه های اخیر فرصت چندانی برای ارائه توانایی های خود در ترکیب بایرن مونیخ نداشته و به همین دلیل از باشگاه خواسته مجوز جدایی او را صادر کنند
ورزش سه: خوان برنات، مدافع جوان بایرن مونیخ در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد.

اگرچه به نظر می رسد با توجه به پایان یافتن مصدومیت کینگزلی کومان قرارداد او تمدید شده و آرین روبن و فرانک ریبری نیز یک سال دیگر در آلیانس آره نا باقی بمانند، اما آینده ویدال، رودی و برنات در فصل بعد بایرن نامشخص است و ممکن است آنها باشگاه را در تابستان ترک کنند.

برنات در ماه های اخیر فرصت چندانی برای ارائه توانایی های خود در ترکیب بایرن مونیخ نداشته و به همین دلیل از باشگاه خواسته مجوز جدایی او را صادر کنند. طبق ادعای نشریه بیلد، بایرن مونیخ نیز با درخواست جدایی برنات موافقت کرده و در تلاش برای یافتن یک مدافع چپ جانشین برای او در تابستان جاری خواهد بود.

مدافع بایرن مونیخ درخواست جدایی داد

همچنین نشریه بیلد خبر تمایل بایرن به جذب آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی یونایتد را نیز تکذیب کرده و روبن، ریبری، کومان و گنابری در بخش هجومی برای فصل بعد بازی خواهند کرد.

نیکو کواچ، سرمربی جدید بایرن قصد ندارد از سیستم ثابتی برای تیمش استفاده کند و هدف او انعطاف پذیری بازیکنان بایرن در ترکیب های متخلف است در این میان سرژ گنابری و لئون گورتزکا، 2 ستاره جدید بایرن برای فصل بعد نقش مهمی ایفا خواهند کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از بی بی سی، مقامات امنیتی در ولایت بدخشان واقع در شمال‌شرق افغانستان از تهاجم طالبان به ۴ شهر در این ولایت خبر داده و اعلام کردند که عناصر این گروه مجبور به عقب نشینی شده اند
بر اساس اعلام بی بی سی، طالبان با حمله به این شهر در چندین نقطه مواضع نیروهای دولتی را تصرف کردند و تا دروازه ورودی فرماندهی پلیس شهر نیز پیشروی کردند.

این در حالیست که خبرهای ضد و نقیضی از نتیجه حمله طالبان به شهر کوهستان در ولایت بدخشان مخابره شده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از بی بی سی، مقامات امنیتی در ولایت بدخشان واقع در شمال‌شرق افغانستان از تهاجم طالبان به ۴ شهر در این ولایت خبر داده و اعلام کردند که عناصر این گروه مجبور به عقب نشینی شده اند.

منابع وابسته به طالبان در ولایت بدخشان گفته اند که این شهر پس از ۸ ساعت جنگ شدید سقوط کرد؛ اما عبدالخالق آقسای فرمانده پلیس بدخشان می‌ گوید جنگ ادامه دارد و شهر هنوز هم در تصرف نیروهای دولتی است.

به گفته وی، اکنون نیروهای تازه نفس به محل رسیدند و طالبان با تحمل تلفاتی سنگین مجبور به عقب نشینی شده اند.

این در حالیست که ساکنان محل گفته اند که نیروهای دولتی از مرکز این شهر به مناطق مجاور عقب نشینی کرده‌اند؛ اما طالبان نیز تا کنون وارد مرکز این شهر نشده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *