سریال «وست ورلد» تا فصل سوم تمدید شد + شاگردان شفر، جام قهرمانی را بالای سر بردند – سایت خبری ورزشی

آی ‌سینما: در حالی‌که کم‌تر از سه هفته از آغاز پخش فصل جدید «وست ورلد» می‌گذرد، شبکه اچ بی او از تصویب تولید فصل سوم «وست ورلد» خبر داده است

به نوشته ورایتی، هنوز مشخص نیست فصل سوم «وست ورلد» که جاناتان نولان و لیزا جوی خالقان اصلی آن به شمار می‌روند، برای چه تاریخی آماده پخش می‌شود. تندی نیوتن، اد هریس، جیمی سیمپسن، جفری رایت، جیمز مارسدن و تیسا تامپسن از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم «وست ورلد» ایفای نقش کرده‌اند.

بین پایان فصل اول این سریال و زمان پخش فصل دوم آن حدود یک سال و نیم وقفه افتاد و این‌بار معلوم نیست تولید فصل بعدی تا کی طول بکشد. علاوه بر نولان و جوی، کارگردان «جنگ ستارگان 7» جی. جی. آبرامز هم به عنوان تهیه‌کننده اجرایی با این پروژه تلویزیونی همکاری داشته است.

آی ‌سینما: در حالی‌که کم‌تر از سه هفته از آغاز پخش فصل جدید «وست ورلد» می‌گذرد، شبکه اچ بی او از تصویب تولید فصل سوم «وست ورلد» خبر داده است. پخش فصل دوم پرهزینه‌ترین سریال تاریخ اچ بی او بعد از «بازی تاج و تخت» از 22 آوریل آغاز شده است. در فصل دوم، ربات‌های هوشمند علیه خالقان انسانی‌شان سر به شورش می‌گذراند.

نولان و جوی داستان این سریال را بر اساس فیلمی سینمایی به همین نام نوشته‌اند. قسمت سوم فصل دوم «وست ورلد» یک‌شنبه آینده (ششم ماه مه) از شبکه اچ بی او روی آنتن می‌رود.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: بعد از پایان دیدار تیم‌های استقلال و خونه‌به‌خونه بابل که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان پایتخت و قهرمانی آنها در جام حذفی همراه شد, اعضای این تیم, جام قهرمانی را در ورزشگاه اروندان خرمشهر بالای سر بردند
محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در ابتدای این مراسم حضور داشت اما در ادامه از روی سکوی اهدای جام پایین آمد.

 خبرگزاری تسنیم: بعد از پایان دیدار تیم‌های استقلال و خونه‌به‌خونه بابل که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان پایتخت و قهرمانی آنها در جام حذفی همراه شد, اعضای این تیم, جام قهرمانی را در ورزشگاه اروندان خرمشهر بالای سر بردند.

مراسم جشن قهرمانی استقلالی با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، حید بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال، افتخاری مدیرعامل و قراب و زمانی اعضای هیئت مدیره استقلال برگزار شد.

بازیکنان استقلال در این مراسم با پیراهنی که عکس پادوانی روی آن چاپ شده بود، شرکت کردند. پادوانی در بازی با فولاد در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر از ناحیه گردن دچار مصدومیت شدید شد.

در این مراسم بی‌نظمی دیده می‌شد و بسیاری از افراد غیر مسئول در کنار سکوی قهرمانی عکس سلفی می‌گرفتند.

شفر هم با پرچم استقلال و آلمان حضور داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *