افتخاری: آماده کمک به هوادار مصدوم هستیم + اختصاص ۱۰ درصد فولادشهر به آبی‌ها – سایت خبری ورزشی

سایت باشگاه استقلال: سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال امروز (یکشنبه) در تماسی با اسماعیل بهداروند و برادر این هوادار استقلال به نمایندگی از خانواده بهداروند گفت‌و‌گو کرد
سایت باشگاه استقلال: سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال امروز (یکشنبه) در تماسی با اسماعیل بهداروند و برادر این هوادار استقلال به نمایندگی از خانواده بهداروند گفت‌و‌گو کرد.

مدیرعامل استقلال که روز شنبه با وجود چند مرتبه تلاش موفق به ارتباط با خانواده بهداروند نشده بود، در این تماس در گفت و گو با برادر هوادار مصدوم استقلال، ضمن ابراز تاسف از حادثه تلخی که برای این تماشاگر عزیز استقلال رقم خورد، اعلام کرد: از روز شنبه که این خبر را شنیدیم بسیار متاثر و ناراحت شدیم. در تماس با آقای حیدری مدیر ورزش و جوانان استان خوزستان درخواست کردم تا تمامی امکانات لازم برای اسماعیل بهداروند در نظر گرفته شود تا مراحل درمانی به بهترین شکل انجام شود و ما نیز در این مسیر در کنار هوادار عزیزمان خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: در این تماس همچنین از اسماعیل عزیز دعوت کردم تا روز سه‌شنبه برای دیدار برگشت استقلال و ذوب آهن به عنوان مهمان ویژه در ورزشگاه آزادی حضور داشته باشد تا از ایشان تجلیل صورت گیرد.

——————-

سایت باشگاه ذوب‌آهن: در نشست ویژه دیدار ذوب‌آهن و استقلال در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا, مقرر شد تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه فولادشهر اصفهان به طرفداران استقلال اختصاص یابد
این دیدار ساعت 19:15 سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

سایت باشگاه ذوب‌آهن: در نشست ویژه دیدار ذوب‌آهن و استقلال در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا, مقرر شد تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه فولادشهر اصفهان به طرفداران استقلال اختصاص یابد.

باشگاه ذوب‌آهن از این تصمیم کوتاه نمی‌آید و تنها ملاک قانون AFC در این بازی خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *