اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد انتقاد قرار گرفتم – سایت خبری ورزشی

 خبرگزاری تسنیم: اسون اولریش که در بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی پاس نامطمئن تولیسو، اشتباه مهلکی مرتکب شد که به گل دوم رئال مادرید منجر شد، در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان در یادآوری آن اتفاق گفت: به هر حال سرنوشت دروازه‌بانی اینطور است
اولریش 29 ساله تصریح کرد: در آن صحنه خودم را برای موقعیت تک‌به‌تک آماده می‌کردم که توپ از من گذشت. واقعیت این بود که به خودم آمدم و دیدم که نمی‌توانم با دست توپ را بگیرم، برای همین سعی کرد توپ را با پایم کنترل کنم، اما موفق به این کار نشدم.

وی که در فصل جاری پس از مصدومیت مانوئل نویر تبدیل به دروازه‌بان اول مونیخی‌ها شد، افزود: من هشت ماه مرتکب اشتباهی نشدم، اما اکنون به خاطر اشتباهی که در بازی با رئال مادرید کردم، مورد انتقاد قرار گرفته‌ام. جای تأسف دارد که در این وضعیت هستم.

 خبرگزاری تسنیم: اسون اولریش که در بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی پاس نامطمئن تولیسو، اشتباه مهلکی مرتکب شد که به گل دوم رئال مادرید منجر شد، در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان در یادآوری آن اتفاق گفت: به هر حال سرنوشت دروازه‌بانی اینطور است. اگر یک مهاجم مرتکب اشتباه شود خیلی برایش بد نمی‌شود، اما اگر مدافع میانی اشتباهی کند اوضاع برای وی بدتر می‌شود و اگر هم دروازه‌بان چنین اشتباهی کند که فوراً مورد هدف قرار می‌گیرد.

دروازه‌بان بایرنی‌ها ضمن تشکر از هم‌تیمی‌هایش بابت حمایت‌هایی که در این چند روز از وی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: هم‌تیمی‌هایم فوق‌العاده بودند. آنها به من گفتند که ما یک تیم هستیم و علت حذف ما از لیگ قهرمانان نمی‌تواند یک نفر خاص باشد.

اولریش: برای یک اشتباه، فوراً مورد انتقاد قرار گرفتم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *