جهانبخش: نمی‌دانم که بازی خداحافظی‌ام بود یا نه + تهدید شدید اللحن کره شمالی علیه آمریکا – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: علیرضا جهانبخش در بازی امروز (یکشنبه) هفته پایانی اردویژه هلند برابر زووله 3 گل به ثمر رساند و نقش مهمی در پیروزی 6 بر صفر آلکمار ایفا کرد

جهانبخش ادامه داد: واقعا نمی‌توانم چیزی هم درباره بازی بگویم. فقط دوباره نشان دادیم که چه تیم خوبی هستیم. آقای گلی اردویژه هلند برای من بهترین نتیجه‌ای بود که به دست آمد.

وی درباره به ثمر رساندن 21 گل و دادن 12 پاس گل هم اظهار داشت: تمام توانم را به کار بردم تا در هر بازی بازیکن مهمی برای تیم آلکمار باشم. برای من امروز یک روز فوق‌العاده بود، زیرا آقای گل شدم.

جهانبخش درباره این که آیا بازی با زووله آخرین حضورش در تیم آلکمار بود یا خیر می‌گوید: نمی‌دانم که آیا این بازی خداحافظی بود. برای من امروز واقعا فوق‌العاده بود. من یک پسر عاطفی هستم و شنیدن آواز تماشاگران در ورزشگاه مرا دیوانه می‌کرد.

ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار در این رابطه به فاکس اسپورت هلند گفت: ما یک بازی فوق‌العاده را در قالب تیمی هماهنگ انجام دادیم، البته خیلی خوشحالم که آقای گل اردویژه شدم. این باورنکردنی بود. سخت است که بخواهم احساسم را توصیف کنم.

خبرگزاری تسنیم: علیرضا جهانبخش در بازی امروز (یکشنبه) هفته پایانی اردویژه هلند برابر زووله 3 گل به ثمر رساند و نقش مهمی در پیروزی 6 بر صفر آلکمار ایفا کرد. جهانبخش با 21 گل زده آقای گل فصل 2018 – 2017 اردویژه هلند شد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: کره شمالی تهدید شدید اللحنی را علیه رئیس جمهوری آمریکا مطرح کرده و به وی هشدار داده است که باید قبل از دیدار با رهبر کره شمالی، از زبان تهدید و اعمال فشار دست بردارد
به نقل از رویترز، یک مسئول در وزارت خارجه کره شمالی در بیانیه‌ای اعلام کرد، ایالات متحده باید از عبارت‌ها برای اعمال فشار و هر عبارت مربوط به “تهدیدهای نظامی” آمریکا در قبال پیونگ یانگ دست بردارد.

این مقام مسئول کره شمالی تصریح کرد: واشنگتن برای گمراه سازی افکار عمومی تلاش می‌کند و این گونه إلقاء می‌کند که تعهد کره شمالی برای خلع سلاح‌های هسته‌ای خود ناشی از تحریم‌ها و دیگر فشارها بوده است.

خبرگزاری ایسنا: کره شمالی تهدید شدید اللحنی را علیه رئیس جمهوری آمریکا مطرح کرده و به وی هشدار داده است که باید قبل از دیدار با رهبر کره شمالی، از زبان تهدید و اعمال فشار دست بردارد.

وی خاطرنشان کرد: این اقدامات تلاش خطرناکی برای از بین بردن فضای گفتگو است. فضای گفتگو به سختی حاصل گشت و به نظر می‌رسد که واشنگتن تلاش می‌کند تا اوضاع را مجددا به مکان اول برگرداند.

همچنین واشنگتن با استقرار یگان‌های نظامی در شبه جزیره کره، تلاش می‌کند تا فضای خوب کنونی را از بین ببرد.

وی افزود: ایالات متحده و رئیس جمهور آن اگر تمایل دارند که با کره شمالی صلح برقرار کنند، باید کاملا از سخنان عمدی که می‌تواند خشم کره شمالی را برانگیزد، دست بردارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *