کمک مالی آمریکا به کره‌شمالی در ازای خلع سلاح اتمی + تماشاگران پرسپولیس قدرت ما را زیاد می‌کنند! – سایت خبری ورزشی

ایسنا به نوشته روزنامه گاردین، وزیر خارجه آمریکا در جریان دیدار با همتای کره جنوبی خود پیشنهاد کمک اقتصادی به کره شمالی را داد منوط به اینکه این کشور تسلیحات اتمی خود را کنار بگذارد و خلع سلاح اتمی را کامل اجرایی کند
وزیر خارجه آمریکا همچنین بر ضرورت خلع کامل سلاح اتمی و معتبر تاکید کرد.

وزیر خارجه کره جنوبی در ادامه گفت: چند هفته آتی بسیار حساس و نیازمند همکاری دقیق بین دو کشور است.

مایکل پامپئو، وزیر خارجه آمریکا پس از سفر به کره شمالی گفته بود که مذاکراتی سازنده و خوب با کیم جونگ اون، رهبری این کشور داشته است.

کانگ کیونگ-وها، وزیر خارجه کره جنوبی نیز نشست قریب الوقوع میان ترامپ و رهبر کره شمالی را فرصتی تاریخی دانست، اما اضافه کرد که هنوز نگرانی‌هایی در این باره وجود دارد.

ایسنا به نوشته روزنامه گاردین، وزیر خارجه آمریکا در جریان دیدار با همتای کره جنوبی خود پیشنهاد کمک اقتصادی به کره شمالی را داد منوط به اینکه این کشور تسلیحات اتمی خود را کنار بگذارد و خلع سلاح اتمی را کامل اجرایی کند.

وی افزود: حضور نیرو‌های آمریکایی در کره جنوبی در ۶۵ سال گذشته نقش مهمی را در بازدارندگی، صلح و ثبات در شبه جزیره کره ایفا کرده است. هرگونه تغییر در تعداد نیرو‌های آمریکایی در کره جنوبی نباید محور مذاکرات میان رهبران آمریکایی و کره شمالی باشد.

پامپئو گفت: اگر کره شمالی اقداماتی را در خلع سلاح اتمی انجام دهد، آمریکا آماده کمک به این کشور است.

——————-

خبرگزاری مهر: «محمد العطاس» بازیکن جوان تیم فوتبال الجزیره امارات در آستانه دیدار برگشت با پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در خصوص شرایط این مسابقه صحبت و تاکید کرد که این تیم به دنبال پایان خوش در این فصل و جبران عنوان از دست رفته در لیگ امارات است

تیم های فوتبال پرسپولیس و الجزیره در چارچوب دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. دیدار رفت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود الجزیره تمام شده بود.

بازیکن تیم الجزیره تاکید کرد: مهاجمان ما توانایی گلزنی در هر لحظه و هر ورزشگاهی را دارند. در بازی قبل مقابل پرسپولیس تیم ما موفق شد در نیمه دوم کار را به تساوی بکشاند و در لحظات پایانی گل برتری را بزند.

خبرگزاری مهر: «محمد العطاس» بازیکن جوان تیم فوتبال الجزیره امارات در آستانه دیدار برگشت با پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا در خصوص شرایط این مسابقه صحبت و تاکید کرد که این تیم به دنبال پایان خوش در این فصل و جبران عنوان از دست رفته در لیگ امارات است.

العطاس گفت: می دانیم که تیم حریف تماشاگران زیادی دارد و پشت این تیم می ایستند ولی این موضوع عزم و اراده ما را بیشتر می کند. به تماشاگران توجهی نداریم بلکه تمرکزمان روی بازی است. فشار تماشاگران قدرت ما را بیشتر می کند. سابقه بازی مقابل تماشاگران زیاد را داریم؛ مثل زمانی که با تراکتورسازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازی کردیم و یا همانند بازی با رئال مادرید در جام باشگاه های جهان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *