آلمان: به کاهش مناسبات با ایران فکر نمی‌کنیم + تونل افتخاری که به دستور «پیکه» ساخته شد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری مهر: قائم مقام اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع آلمان ضمن ابراز خرسندی از بازگشایی نمایندگی شرکت های مختلف آلمانی در ایران بر تداوم حضور در بازارهای این کشور تاکید کرد
وی در ادامه افزود: حجم مبادلات تجاری میان آلمان- ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی بالغ بر ۳. ۳ میلیارد یورو بوده که ۳ میلیارد یورو صادرات آلمان به ایران و ۳۰۰ میلیون یورو صادرات ایران به آلمان است.

«فولکر ترایر» قائم مقام اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع آلمان در سخنانی با موضوع همکاری های اقتصادی برلین با تهران اظهار داشت: مناسبات اقتصادی دوجانبه با ایران پس از کاهش تحریم ها علیه ایران در سال ۲۰۱۵ میلادی رو به فزونی گذاشته است.

این مقام اقتصادی آلمان همچنین با بیان اینکه شمار زیادی از شرکت های آلمانی دفاتر نمایندگی خود در ایران را بازگشایی کرده اند، گفت: برلین ضمن استقبال از گسترش حضور تجار و بازرگانان آلمانی در ایران بر تداوم، تعمیق و گسترش این مناسبات تاکید دارد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ضرب الاجل «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و اعلام تصمیم درباره توافق هسته ای ایران تاکید کرد: مناسبات تجاری با ایران برای ما حائز اهمیت بوده و بر علاقمندی خود بر حضور در بازارهای ایران تاکید داریم. ما حتی به کاهش مناسبات تجاری با ایران فکر نمی کنیم.

خبرگزاری مهر: قائم مقام اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع آلمان ضمن ابراز خرسندی از بازگشایی نمایندگی شرکت های مختلف آلمانی در ایران بر تداوم حضور در بازارهای این کشور تاکید کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا در حالی بازی ال‎کلاسیکو را برگزار کرد که از پیش قهرمانی‎اش مسجل شده بود و در چنین شرایطی در لیگ اسپانیا معمولا تیم حریف برای تیمی که قهرمان شده هنگام ورود به زمین بازی تونل افتخار تشکیل می‎دهد
جرارد پیکه، مدافع آبی و اناری‎ها اما در پایان بازی درباره این اقدام از سوی اعضای کادر فنی تیمش این چنین توضیح داد: همه ما در باشگاه یک خانواده هستیم و رئال هم برای ما تونل افتخار تشکیل نداد، به همین دلیل من از اعضای کادر فنی خواستم تا برای ما تونل افتخار بسازند. در این شرایط از زمین بازی خارج شدیم.

بازیکنان بارسلونا زمانی که می‎خواستند زمین بازی را ترک کنند از تونل افتخار اعضای کادر فنی خودشان رد شدند تا روحیه بهتری هم داشته باشند و در ۳ بازی باقی مانده در این فصل مقابل تیم‎های ویارئال، لوانته و رئال سوسیداد هم نتیجه خوبی بگیرند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بارسلونا در حالی بازی ال‎کلاسیکو را برگزار کرد که از پیش قهرمانی‎اش مسجل شده بود و در چنین شرایطی در لیگ اسپانیا معمولا تیم حریف برای تیمی که قهرمان شده هنگام ورود به زمین بازی تونل افتخار تشکیل می‎دهد. اما رئال مادرید در این بازی این کار را نکرد و به همین دلیل اعضای کادر فنی بارسا خودشان این کار را کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *