مشکل عجیب ذوب آهن قبل از بازی با استقلال! + برانکو در مورد کامیابی‌نیا ریسک نمی‌کند – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن در دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۰:۴۵ سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت
در واقع ذوبی ها قادر به استفاده از زمین آزادی یک روز پیش از بازی با استقلال نیستند و به احتمال زیاد نماینده AFC هم اجازه تمرین به ذوبی ها در روز یکشنبه را نخواهد داد.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال استقلال و ذوب آهن در دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۰:۴۵ سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

تیم ذوب آهن فردا یکشنبه عازم تهران می شود تا تمریناتش را پیش از بازی با استقلال پیگیری کند با این حال برای تمرین رسمی پیش از روز بازی در ورزشگاه آزادی به مشکل خورده است.

طبق قانون، تیم میهمان باید روز قبل از مسابقه یک جلسه تمرین در زمین بازی برگزار کند. یعنی ذوبی ها باید روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تمرین کنند اما این زمانی است که پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه میزبان الجزیره امارات است.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اعلام این خبر گفت: یک جلسه تمرین در زمین اصلی مسابقه حق ما است و نماینده کنفدراسیون آسیا باید این مشکل را برای ذوب آهن حل کند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: کمال کامیابی‌نیا بعد از مصدومیت دوباره از ناحیه کتف در جریان بازی رفت تیمش مقابل الجزیره در تمرینات اخیر سرخپوشان در کنار همبازیانش به تمرین پرداخت تا به نوعی برای بازی برگشت مقابل سفیدپوشان اماراتی اعلام آمادگی کرده باشد
خبرگزاری تسنیم: کمال کامیابی‌نیا بعد از مصدومیت دوباره از ناحیه کتف در جریان بازی رفت تیمش مقابل الجزیره در تمرینات اخیر سرخپوشان در کنار همبازیانش به تمرین پرداخت تا به نوعی برای بازی برگشت مقابل سفیدپوشان اماراتی اعلام آمادگی کرده باشد. با این وجود احتمال حضور کامیابی‌نیا در ترکیب اصلی سرخپوشان در بازی روز دوشنبه بسیار کم است.

کامیابی‌نیا در تمرینات اخیر تیمش اگرچه در کارهای گروهی حضوری فعال داشته است، اما از هرگونه درگیری خودداری می‌کند و با توجه به همین موضوع برانکو نمی‌خواهد در مورد او ریسک کند. در تمرینات تاکتیکی اخیر سرخپوشان برانکو از بشار رسن در خط میانی تیمش به جای کامیابی‌نیا استفاده کرده تا به نوعی ترکیب تیمش را هم برای بازی که در آن نیاز به برد دارد، تهاجمی کرده باشد.

دیدار برگشت پرسپولیس و الجزیره از ساعت 19:30 روز دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *