حضرتی: رفع حصر رهنورد، قانوناً اعلام نشده است + محسن مسلمان و تلاش برای رضایت برانکو – سایت خبری ورزشی

اعتماد آنلاین: الیاس حضرتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح‌شده در مورد رفع حصر زهرا رهنورد گفت: من نیز این موضوع را شنیده‌ام، شینده‌ها این‌طور حکایت دارد، البته تاکنون تماسی نداشته‌ام
حضرتی ادامه داد: البته من قبل‌تر طی توئیتی اعلام کرده بودم که به خانم رهنورد اعلام کرده‌اند که شما راحت می‌توانید بروید و بیایید، اکنون هم همین‌گونه است که رفت و آمد دارد.

اعتماد آنلاین: الیاس حضرتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح‌شده در مورد رفع حصر زهرا رهنورد گفت: من نیز این موضوع را شنیده‌ام، شینده‌ها این‌طور حکایت دارد، البته تاکنون تماسی نداشته‌ام.

نماینده تهران در مجلس در ادامه تصریح کرد: رفع حصر قانوناً اعلام نشده، اما به او گفته شده است که شما می‌توانید تردد کنید.

——————-

ورزش سه: هافبک خلاق پرسپولیس از فلسفه تاکتیکی برانکو فاصله زیادی گرفته و این مساله باعث شده تا نیمکت نشینی را طی دیدارهای اخیر تجربه کند
محسن مسلمان و تلاش برای رضایت برانکو

ورزش سه: هافبک خلاق پرسپولیس از فلسفه تاکتیکی برانکو فاصله زیادی گرفته و این مساله باعث شده تا نیمکت نشینی را طی دیدارهای اخیر تجربه کند.

مسلمان اما در تلاش است در دو بازی آتی به همراه این تیم فرصت لازم برای جلب رضایت برانکو را به دست بیاورد و در ترکیب سرخپوشان به جایگاه ثابتش دست یابد. کاری که البته بعید است به سادگی صورت پذیرد و سرمربی کروات سرخپوشان با دستیابی به ترکیب چهار نفره‌ی خط میانی تیمش اکنون کمترین نیاز را به این بازیکن احساس می‌کند.

در تمرینات روز گذشته در امارات، محسن مسلمان در نزدیکی برانکو حضور داشت تا تلاشش برای رسیدن به ترکیب اصلی جلوی چشم او صورت گیرد. اکنون باید دید مسلمان قادر خواهد بود به ترکیب اصلی تیم برای جدال مقابل الجزیره دست پیدا کند یا خیر.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *